Workshop Hudba a Slovo se Stanislavem Stejskalem

25. ledna 2020 11 hod.

prožitkový workshop

Originální a autentická metoda zkoumání a objevování vnitřních světů v atmosféře původní hudby.

Hudba a Slovo představuje unikátní způsob propojení hrdelního zpěvu a hry na prapůvodní nástroje s moderními komunikačními postupy, založenými na vědeckých výzkumech lidského mozku. Oslovuje mentální, fyzické, emocionální a spirituální aspekty lidské bytosti a podporuje jejich soulad.

Setkání s hudebníkem a certifikovaným koučem Stanislavem Stejskalem, který věnuje pozornost lidským příběhům a tomu, co se odehrává ve vnitřním světě každého člověka. Hudba, kterou Standa přináší, vzniká v daném okamžiku a místě. Je založena na bubnování, zpěvu a hrdelním zpěvu, hře na australská léčivá didgeridoo. Ponoření se do takové hudby přináší prožitky a vhledy, které mohou být inspirací pro žádoucí změny v životě. 

Rozhovory jsou Standou vedené tak, aby společným cílem bylo přijít na nápady a vhledy pro budoucí spokojenější život účastníků a jsou založeny na respektu, podpoře a bezpečném prostředí. Zároveň inspirují účastníky ke konkrétním krokům, které mohou dělat v běžném životě.

Rozdělení do tří fází zahrnuje:

  1. úvodní popsání motivace účastníků a aktuálního kontextu jejich života,
  2. hudbu, při které se evokuje prožívání sebepoznávacích procesů ve vnitřních světech přítomných lidí
  3. vyprávění o právě proběhlých prožitcích a společné hledání inspirace pro zlepšení kvality běžného života s cílem směřovat k posílení osobní integrity a celistvosti

Setkání je určeno lidem, kteří hledají odpovědi uvnitř sebe a chtějí být sami sobě tou největší autoritou. Ženám, které láká poznávání podstaty ženství ve společnosti, kde často zaujímají mužské role. Mužům, kteří jsou ochotni přijmout fakt, že dřívější vzory už často neobstojí, nových je poskrovnu a mají odvahu poznávat sami sebe jako toho nejlepšího lídra vlastního života. Všem lidem, kteří by se rádi lépe propojili se svou životní sílou a vnitřní moudrostí, zvláště pak v takové životní etapě, kdy nové ještě není vytvořeno a to původní už nefunguje.

Dobrým vodítkem pro rozhodnutí, zda se zúčastnit je to, že se ve Vašem životě právě odehrávají některé události jinak, než byste si přáli.

Čas a termín: 25. ledna 2020 od 11:00

Doba trvání: 3 až 5 hodin podle počtu účastníků

Počet účastníků: minimálně 8, maximálně 15

Místo: centrum Muzikohraní, Tovární 7 (budova FitFun), Ostrava – Mar. Hory MAPA, DOPRAVA

Příspěvek: 900,-Kč při platbě do 31. 12. 2019 (pozdější platba či platba na místě: 1000,-Kč)

Místo bude závazně rezervováno po úhradě částky. Veškeré informace vám dorazí na email po vyplnění přihlášky do cca 2 dnů. 

Doporučujeme: vlastní jídlo a pití, pohodlné oblečení, případně polštářky a přikrývky s sebou.

Na místě budou připraveny matrace.

 

“Jsem přesvědčený o tom, že kromě běžné reality vnějšího světa, je potřeba věnovat pravidelnou pozornost také všem událostem v našem vnitřním světě. Mnohdy přinášejí jedinečnou inspiraci k tomu, jak žít svůj život.”

Stanislav Stejskal

 

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.