Ochrana osobních údajů

Milí návštěvníci, vaše osobní údaje evidujeme a zpracováváme v souladu s aktuální legislativou. Níže vám sdělíme podrobnější informace a možnosti, které můžete v souvislostí s ochranou osobních údajů využít.

Správcem v centru Muzikohraní je Mgr. Michaela Plecháčková. Můžete se na ni obrátit s jakýmkoli dotazem či konkrétní žádostí. Kontakt: info@muzikohrani.cz, tel. 737 805 593.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jsou získávány na základě vašeho zájmu, při registraci, při zájmu o newsletter, při přihlašování na akce.  

Osobní údaje zpracováváme pro účely marketingu (rozesílání novinek, pozvánek), poskytování služeb (informujeme účastníky akcí emailem), pro účetnictví, pro foto a video galerie. 

Zpracováváme tyto osobní údaje: jméno a příjmení, email, telefon (dle volby), případně další údaje (např. pro vystavení certifikátů a osvědčení) 

Stránky využívají cookies.

Osobní údaje jsou poskytovány třetím stranám v případě účetnictví, poskytování informací ministerstvům (souvisí se vzděláváním – akreditované programy), dále pak již žádným třetím stranám. 

V případě, že máte zájem údaje upravit, doplnit, či vymazat, nahlédnout do rozsahu, tak se, prosím, obraťte na správce. 

 

Muzkohraní, z. s.

Havířská 9

702 00  Ostrava – Moravská

IČ: 22820281

info@muzikohrani.cz

737 805 593

 

 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.