Život v barvách – Ochránkyně

14. června 2017  17:30 – 20:00

Pravidelná relaxačně-výtvarná dílna pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od starostí všedních dní, které nám někdy mohou připadat černobílé.

Tvůrčím tématem tohoto setkání budou „ochránkyně“. Patronky, ochránkyně domácího krbu, rodiny a rodinné pohody. Po výtvarném zamyšlení na téma domov, které budeme zpracovávat formou koláže se vrhneme na tvorbu soukromé ochránkyně domácnosti – Zernovušky. Tu vyráběli již staří Slované. Každá hospodářka si vyrobila tu svou, která pak střežila blahobyt, dostatatek a pohodu rodinného krbu. Přijďte si vyrobit svou vlastní patronku. A nebojte se, šít se nebude ;-) 

Příspěvek: 200 Kč (vč. kreativního materiálu pro tvoření)

Přihlášky přes formulář: https://goo.gl/forms/5kb30eekmVH6I0x83

Dílna je vedena hravou a kreativní formou. Poskytuje každému prostor pro tolik potřebné sebevyjádření a sebepoznání. Zaměstná naše ruce a nechá spočinout mysl. Výsledkem každého setkání bude mimo jiné vlastnoručně zhotovený výrobek. Život v barvách neklade žádné požadavky na zručnost a zkušenosti s kreativními technikami.

Naučíme se vnímat barvy kolem sebe i v nás, necháme je působit na všechny naše smysly.

Životem v barvách provází Kristýna Cnotová – tvořivá duše se zájmem o arteterapii, tvůrčí práci a radostný a spokojený život :-)

Místo: centrum Muzikohraní, Tovární 7 (budova FitFun), Ostrava – Mar. Hory MAPA, DOPRAVA

 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.