Život v barvách – Čtyři živly

28. června 2017  17:30 – 20:00

Pravidelná relaxačně-výtvarná dílna pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od starostí všedních dní, které nám někdy mohou připadat černobílé.

Tvůrčím tématem tohoto setkání budou čtyři přírodní živly – země, oheň, voda a vzduch – se kterými se „seznámíme“ už během relaxačního úvodu, který volně přejde k vytvoření skupinové mandaly Čtyř živlů. Které v nás převažují? Jak je dokážeme ztvárnit? Mohou se prolínat? To uvidíme … jisté je, že po dokočení skupinové mandaly budeme tvořit krásné krotitele ohně – sklenicové svícny nejen pro letní romantiku.

Příspěvek: 200 Kč (vč. kreativního materiálu pro tvoření)

Přihlášky přes formulář: https://goo.gl/forms/jQmMFcitxvrfZqOv2

Dílna je vedena hravou a kreativní formou. Poskytuje každému prostor pro tolik potřebné sebevyjádření a sebepoznání. Zaměstná naše ruce a nechá spočinout mysl. Výsledkem každého setkání bude mimo jiné vlastnoručně zhotovený výrobek. Život v barvách neklade žádné požadavky na zručnost a zkušenosti s kreativními technikami.

Naučíme se vnímat barvy kolem sebe i v nás, necháme je působit na všechny naše smysly.

Životem v barvách provází Kristýna Cnotová – tvořivá duše se zájmem o arteterapii, tvůrčí práci a radostný a spokojený život :-)

Místo: centrum Muzikohraní, Tovární 7 (budova FitFun), Ostrava – Mar. Hory MAPA, DOPRAVA

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.