VenDance – tanečně transformační workshop

20. ledna 2017  17 – 20 hod.

vendance-1701VenDance je tady pro všechny, kteří chtějí skrze tanec najít svou vnitřní sílu. Tu sílu, která hýbe našimi životy, probouzí naši sexualitu a otevírá tvořivost. Sílu, která nás mnohonásobně přesahuje a vrací nás do pokory a lásce k sobě samému. Všichni to umíme. Netřeba zvláštní schopnosti či taneční umění. 

Tuto sílu a neuvěřitelně silnou energii máme v sobě všichni. Většinu života se pohybuje od první do třetí čakry a způsobuje svými nátlaky nemalé problémy.

Tanec, ať je jakýkoliv tuto sílu dokáže aktivovat, tak aby neublížila a zůstala harmonicky sladěná.

Připravili jsme pro vás cyklus sedmi tříhodinových workshopů, kde je tanec velmi důležitou součástí. Na každém setkání budeme tančit a cvičit na danou čakru a meditovat. Vždy udělámmuzikohrani-muzikoterapie-ostrava-plechackovi-11 krátkou přednášku na určité téma a doprovázet svou hudbou nás budou Rytmy Země. Ukotvíme v sobě nově probuzené pocity a velmi snadno se naučíme znovu navozovat vztah se svou silou. Pokud se rozhodujete, kde začít, přečtěte si článek na téma „Jak jsem začala tancovat“

Vezmi si zpět svou moc. Čeká na Tebe a chce být hýčkána.

Je velmi vhodné, z hlediska efektivity, absolvovat celý cyklus. Každou hodinu budeme pracovat s jinou čakrou a není žádoucí vynechávat setkání. Nicméně vám tuto možnost nechceme upřít a tak budou volně přístupné i jednotlivé hodiny. S velkou pravděpodobností k žádnému významnému proudění nedojde a pouze si s námi skvěle zatančíte a uvolníte se do dalších dní.

První setkání nebude ještě celkově tématicky zaměřené. Bude to ochutnávka, která nám ukáže, jak jsme na tom a zda jsme si sympatičtí.

Velmi se na vás těšíme. Na společné tančení i jančení.

Provází: Vendula a Rytmy Země

***

Vendula Kociánová – web / článekvendance-1701-foto

Miluji tanec od doby, co jsem zjistila, jak umí rozproudit mou vnitřní sílu. Jak zlepšuje náladu a zpevňuje svalstvo. Tančení je pro tělo přirozené. Tancem nazývám vše. I nekontrolované třesení hlavou či boky. Hlavně ať to jde ven a můžeme začít znovu. Rozproudění naší síly otevře lásku k sobě samému. A pak ke všem.

Rytmy Země – web / videomuzikohrani-muzikoterapie-ostrava-plechackovi-16

K tanci zní živá hudba dua Rytmy Země. Ladí se na váš pohyb v jemném plynutí i dynamické pulzaci. Je naplněná rytmy, které probouzí, inspirují a vyživují.. Zní bubny, alikvotní zpěv, flétny, melodické nástroje ozvučeny moderní technikou.

***

Termín: 20. ledna 2017

Čas: 17 – 20 hod.

Příspěvek: 490,-Kč

Místo: centrum Muzikohraní, Tovární 7 (budova FitFun), Ostrava – Mar. Hory MAPA, DOPRAVA

PŘIHLÁŠKA – Po vyplnění dostanete potvrzení rezervace místa emailem.

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.