Akce a novinky za Červenec 2016

Snění s bubny / Drum meditation (Frýdek – Místek)

sneni-s-bubny-fm-160722-k-x22. července 19:00 – 20:30

Centrum Srdce v duši, Tržní 77, 2. patro, Frýdek – Místek

Hluboce prožitkový relaxační večer s bubnováním / Drum meditation 

Zvuk bubnů dokáže navodit uvolnění, meditativní stav mysli. Tím, že vnímáme živý zvuk, cítíme jeho vibrace, není ochuzen o širokou škálu alikvotních tónů. Na čistý zvuk bubnů (bez umělých zvuků a efektů) reaguje mozek, který v těle vytváří pocity spokojenosti. Tyto relaxace mohou napomáhat znovunalezení vnitřní rovnováhy a harmonie, podpořit soulad s vnitřními procesy a emocemi (tedy podpořit emocionální zdraví). (Pokračování textu…)

Dvanáct tváří Luny – vernisáž sanatoria Klimkovice

kalendar-12-tvari-luny-titulni-strana-01-xx

7. července 2016  18 hod.

Oslava ženské krásy pokračuje. Výstava Dvanáct tváří Luny autorky Renáty Veselské se přesouvá do Sanatorií Klimkovice, kde bude vystavena od 7. 7.

Výstava bude zahájena vernisáží 7. července v 18 hodin krátkým čtením a hrou  ženské bubnovací skupiny Luna.

Jste srdečně zváni..

Místo: Sanatoria Klimkovice

 

Oslava života – víkendový pobyt (jóga a bubnování)

oslava-zivota-16071. – 3. července 2016  

Místo: Horská chata Antarik

01Srdečně vás zvrytmy-zeme-fotoeme na jedinečný víkend, na kterém se bude spojovat jóga – tedy práce s tělem a hudebně prožitkové programy. Budete si moci odpočinout při muzikoterapeutické relaxaci, vyzkoušet si bubnování v kruhu a vychutnat si ranní a odpolední lekce jógy. To vše v nádherné, klidné a opuštěné horské krajině Beskyd.

Tématem našeho víkendu je Oslava života, s čímž souvisí uvědomění toho, co ve svém životě máme, co se nám daří a hlavně prožívání přítomného okamžiku tak, jak je tady a teď, nečekat na neustále „až …“ ale užít si společné bytí na počátku léta.  (Pokračování textu…)

Kouzlo bubnů – workshop (Konference bohyně)

1. července 2016  16 – 18 hod.

konference-bohyne-2016Dolní Věstonice

Společný rytmus v kreativním bubnovacím kruhu uvolňuje, naplňuje, harmonizuje, přináší rovnováhu a vyladění v těle i mysli. Postupně ochutnáme zvukové vibrace různých tradičních bubnů. Budeme hrát na bubny africké, šamanské a jiné perkusní nástroje. 

Kouzlo bubnů je hudebně prožitkový program naplněný hrou na africké djembe a šamanské bubny. Hra na tyto nádherné, tradiční nástroje spočívá v hraní si. Kouzlo bubnů rozehraje vaše ruce a vy po krátké chvíli zjistíte, že jste součástí mystické šamanské hudby. Tvoříte rytmus, o kterém se vám včera ani nesnilo. Sám skrze vás plyne a harmonicky se mísí s hlasy ostatních bubnů.  (Pokračování textu…)

Archiv