Etno tančírna (Olomouc)

tanec-promeny26. listopadu 2016 

Prostor pro osvobození těla a mysli prostřednictvím volného tance a pohybu na vlnách živé hudby inspirované přítomným okamžikem… Etnické nástroje v podání hudby Rytmy Země ozvučené moderní technikou!

Místo: Olomouc, ArtUm centrum

Provází: Kateřina Pokorná, živá hudba Rytmy Země 

S sebou: pohodlné oblečení pro volný pohyb a tanec, vodu, karimatku nebo deku.
Poplatek uhraďte, prosím, na číslo účtu: 670100-2209471072/6210 – www.muzikocesta.cz

Ohlasy:
“Hudba Rytmů Země jakoby pramenila z podstaty, od počátku lidstva, od zdroje. Je niterná, zasahuje až ZA…někam, kam naše hmota už nemůže. Prožít jejich znění pohybem je tak přirozené. Pouze necháváme naše tělo, ať si dělá, co chce, to, co nikdy nezapomnělo. A pak přijde uvolnění, otevření a vhledy…obrazy z dávných a vzdálených krajin. Děkuji.  (Jana K.)

“Milá Katko, Tome a manželé Plecháčkovi, děkuji za večer nabitý setkáním s tancem, s neznámými, ale přátelskými spolutančícími i se sebou samou. Přihlásila jsem se sama, tudíž trošku s obavou, ale čas plynul radostně, dobro-družně a mezi pohodovými uvolněnými lidmi různého věku jsem se brzy cítila jako doma. Prožila jsem při tanci určitě víc, než umím napsat. Radost dynamika a zklidnění tohoto večera byly pro mě balzámem pro duši i tělo. Vše tak ladilo a odcházela jsem osvěžená, lehčí, s čistou hlavou. Ozvěna vašich tónů zůstává a láká k další etnotančírně, snad bude :-).” (Eva Š.)

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.