Jógovo-muziko-terapeuticko-bubnovací víkend

21. – 23. října 2016

07092014-yogovna-open (29)Srdečně vás zveme na jedinečný víkend, na kterém se bude spojovat jóga – tedy práce s tělem a hudebně prožitkové programy. Budete si moci odpočinout při muziko-terapeutické relaxaci, vyzkoušet si bubnování v kruhu a vychutnat si ranní a odpolední lekce jógy. To vše v nádherné, klidné a opuštěné horské krajině Beskyd. 

Náš den bude začínat společnou meditací a cvičením – které bude zaměřené na protažení toho, co nás v dnešní době nejvíc trápí a kde tedy nejvíce stagnuje energie. Energii rozproudíme a uvolníme plynulým cvičením s důrazem na vědomý a klidný dech a společnou lekci vždy zakončíme relaxací. V sobotu odpoledne se také můžete těšit na odpolední lekci klidné a hojivé Yin yogy, která bude doprovázena živou hudbou Rytmy Země. Jogovým cvičením vás bude doprovázet Monika Winklerová

Zazní tyto hudební nástroje: bubnymuzikohrani-muzikoterapie-ostrava-muzikoterapeuticka-relaxace-1504-011 s podmanivým zvukem (zarb, udu, tar, mazhar, šamanský buben), lidové flétny a píšťaly (indiánská flétna, dvojačka, bambusové flétny), meditační tibetské mísy, brumle, sansula, zvonkohry Koshi a magický hand pan. A samozřejmě prožijeme léčivou sílu hlasu v podobě alikvotního a hrdelního zpěvu.

Lektoři

janusirsasana smileMonika Winklerová – Jóga, tanec, zpěv a meditace – to ode mě můžete očekávat :-) Prostě vše co nás vrací tady a teď, z hlavy do těla. A vede nás k vědomí toho, že vše má svůj důvod a že když se odevzdáme, je o nás vždy dobře postaráno. No a teď mé papírové já: certifikovaná lektorka Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Viyasa Yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy  (200 hod., Indie) a Yin Yogy (100 hod, ČR). Více o lektorce najdete zde: www.yogaostrava.cz, www.monikawinkerova.cz


IMG_0761Daniel a Michaela Plecháčkovi (Rytmy Země)
 – Naší společnou vášní je rytmus.. Věnujeme se muzikoterapii, hudebně prožitkovým programům, vzdělávání, umělecké činnosti. Jsme zakladatelé centra Muzikohraní®.

Více info na webech www.muzikohrani.cz, www.rytmyzeme.cz

Jógový víkend se bude konat 21.-23. října 2016 v horském hotelu Antarik. Víkendovým programem vás bude provázet Monika Winklerová, Michaela Plecháčková a Daniel PlecháčekCena celého víkendového programu je 2690 Kč, což zahrnuje ubytování, celý program a plnou penzi složenou ze samých vegetariánských specialit ;-) Snížená cena platí pro přihlášku a platbu do 30. září, poté platí běžná cena 2990 Kč.

Přihlášky posílejte mailem na adresu: monika.winklerova gmail.com


Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Platbu zálohy 1390 Kč (nebo později 1690 Kč) prosím proveďte na uvedený účet, doplatek cca 1300 Kč na místě.

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka.

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.