Cesta labyrintem

15. října 2016  15:30 – 16:30

V rámci Kongresu inteligentního pohybu V.

Zveme vás na cestu labyrintem..

Cesta labyrintem otevírá zvláštní formu meditace, rozjímání. Poznatky moderní kineziologie potvrzují jeho speciální působení na náš mozek. Propojuje levou a pravou mozkovou hemisféru a tímto můžeme zažívat hluboké uvolnění či vhledy. Co můžete v labyrintu zažít? Zážitků je tolik, kolik návštěvníků. Může to být zábava, radost v pohybu, můžete dojít k rozhodnutí, může to být hluboká relaxace, vycentrování, jasnost či hluboký duchovní zážitek. Průběh: přechod prahu, chůze labyrintem, uvolnění stresu a napětí v těle, prohloubení dechu, vycentrování.

Andrea Isabell Sollich

andrea-isabell-sollichAbsolvovala Pedagogickou fakultu a Pražskou psychoterapeutickou fakultu, 3,5 letý sebezkušenostní výcvik v rogersovské psychoterapii (PCA), trénink Rebalancingu. Má svou soukromou praxi v Bolaticích na Opavsku. Věnovala se společenskému tanci, pak africkému, bříšnímu, salse a nakonec ji učaroval lidový etnický tanec různých zemí (Řecka, Makedonie, Arménie a Srbska). Tanec studovala i v zahraničí: Kréta, Vancouver, Istanbul. Ve své práci rovněž pracuje se symboly a to především s Labyrintem. Zasloužila se o výstavbu venkovního gotického labyrintu v Bělé na Opavsku.

Rytmy Země – Daniel a Michaela Plecháčkovi

rytmy-zeme-fotoManželé Plecháčkovi se věnují odborné muzikoterapii, školení a lektorství hudebně prožitkových programů a výcvikům muzikoterapie. V hudební tvorbě realizují muzikorelaxace a hudbu ke spontánnímu tanci a rituálům. Zaměřují se na rytmus a jeho vnímání, objevování a tvoření.

 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.