Oslava života – víkendový pobyt (jóga a bubnování)

oslava-zivota-16071. – 3. července 2016  

Místo: Horská chata Antarik

01Srdečně vás zvrytmy-zeme-fotoeme na jedinečný víkend, na kterém se bude spojovat jóga – tedy práce s tělem a hudebně prožitkové programy. Budete si moci odpočinout při muzikoterapeutické relaxaci, vyzkoušet si bubnování v kruhu a vychutnat si ranní a odpolední lekce jógy. To vše v nádherné, klidné a opuštěné horské krajině Beskyd.

Tématem našeho víkendu je Oslava života, s čímž souvisí uvědomění toho, co ve svém životě máme, co se nám daří a hlavně prožívání přítomného okamžiku tak, jak je tady a teď, nečekat na neustále „až …“ ale užít si společné bytí na počátku léta. 

Náš den bud04e začínat společnou meditací a cvičením – které bude zaměřené na protažení toho, co nás v dnešní době nejvíc trápí a kde tedy nejvíce stagnuje energie. Energii rozproudíme a uvolníme plynulým cvičením s důrazem na vědomý a klidný dech a společnou lekci vždy zakončíme relaxací. V sobotu odpoledne se také můžete těšit na odpolední lekci klidné a hojivé Yin yogy, která bude doprovázena živou hudbou Rytmy Země. Jogovým cvičením vás bude doprovázet Monika Winklerová

kouzlo-bubnu-01-bV sobotu a v neděli nás bubnování v kruhu naladí na společný rytmus. Představíme si nejrůznější bubny z celého světa, zahrajeme si na africké bubny djembe a šamanské bubny. Během muzikorelaxace zažijeme hluboké působení zvuku, který harmonizuje celou naši bytost. Inspiruje nás k aktivizování tvůrčí energie, k objevování skrytého v nás, k podpoře vnitřní rovnováhy. Zazní tyto hudební nástroje: bubmuzikohrani-muzikoterapie-ostrava-muzikoterapeuticka-relaxace-1504-01ny s podmanivým zvukem (zarb, udu, tar, mazhar, šamanský buben), lidové flétny a píšťaly (indiánská flétna, dvojačka, bambusové flétny), meditační tibetské mísy, brumle, sansula, zvonkohry Koshi a magický hand pan. A samozřejmě prožijeme léčivou sílu hlasu v podobě alikvotního a hrdelního zpěvu.

Lektoři

02Monika Winklerová – Jóga, tanec, zpěv a meditace – to ode mě můžete očekávat :-) Prostě vše co nás vrací tady a teď, z hlavy do těla. A vede nás k vědomí toho, že vše má svůj důvod a že když se odevzdáme, je o nás vždy dobře postaráno. No a teď mé papírové já: certifikovaná lektorka Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Viyasa Yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy  (200 hod., Indie) a Yin Yogy (100 hod, ČR). Více o lektorce najdete zde: www.yogaostrava.cz, www.monikawinkerova.cz

IMG_0761Daniel a Michaela Plecháčkovi (Rytmy Země) – Naší společnou vášní je rytmus.. Věnujeme se muzikoterapii, hudebně prožitkovým programům, vzdělávání, umělecké činnosti. Jsme zakladatelé centra Muzikohraní®.

Více info na webech www.muzikohrani.cz, www.rytmyzeme.cz

Praktické informace

Jógový víkend se bude konat 1.-3. července 2016 v horském hotelu Antarik. Víkendovým programem vás bude provázet Monika Winklerová, Michaela Plecháčková a Daniel PlecháčekCena celého víkendového programu je 2690 Kč, což zahrnuje ubytování, celý program a plnou penzi složenou ze samých vegetariánských specialit ;-) Snížená cena platí pro přihlášku a platbu do 23. června, poté platí běžná cena 2990 Kč.

Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Platbu zálohy 1390 Kč (nebo později 1690 Kč) prosím proveďte na uvedený účet, doplatek cca 1300 Kč na místě.

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka.

Přihlášení: monika.winklerova@gmail.com 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.