Rituál novoluní (Hanka Diopanová)

muzikohrani-muzikoterapie-ostrava-ritual-novoluni-1512099. prosince 18 – 20 hod.

Milé ženy,

dovoluji si Vás tímto pozvat na společné setkání v ženském kruhu. Tentokrát budeme v energiích novoluní – zklidnění, ztišení, vzniku a oslavy nových začátků. 

Již odpradávna ženy oslavovaly vrcholné fáze měnící se Luny pevně spjaté s menstruačním a životním cyklem a my budeme pokračovat v této dávné tradici.

Energii novoluní využijeme k rituální očistě ženské rodové linie, tanci a společnému sdílení.

Přijďte načerpat sílu, odpočinout si, protáhnout tělo a cítit se prostě nádherně :-)

Příspěvek: 250,-

Místo: Muzikohraní, Náměstí Jurije Gagarina (naproti pošty přes náměstí, pravý horní roh náměstí), Ostrava – Slezská Ostrava MAPA ZDE

Máte-li chuť se zúčastnit tohoto setkání, můžete se přihlásit přes mail diopanka@seznam.cz nebo na tel.čísle 602 643 784.

Něco o mě:

Jmenuji se Hana Diopanová a zabývám se pohanskými rituály a jejich znovuzařazením do moderního života. Rituály a ženská setkávání mi dávají sílu, nalézám v nich odpovědi, lásku, pochopení a pocit sounáležitosti. Díky nim jsem si začala uvědomovat svou krásu a jedinečnost, a také krásu a jedinečnost každé jednotlivé ženy. Jako ženy máme přirozenou sílu a moc tvořit a já jsem nesmírně vděčná, že mohu pomoci tuto sílu objevovat v každé ženě, která má zájem a touží být sama sebou. Kromě jiných kurzů a seminářů jsem prošla ročním kněžkovským výcvikem zabývajícím se tradicí Bohyně pod vedením Katky Kramolišové a Lilii Khousnoutdinovy, a momentálně pracuji jako ergoterapeutka v Klimkovických lázních.

Těším se na Vás, Hanka :)

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.