Rituál Samhain – s Lucií Czernou

1. listopadu 2015  15 – 18h

IMG_20150419_210251Milé bytosti na cestě samy k sobě,

zveme vás na mocný rituál spojený se svátkem samhainu, který se od věků slaví poslední říjnový den, prvním listopadem začíná chladná část roku, čas ztišení a dalšího nálézání sama sebe v teple příbytku. V tento čas se vzpomíná na naše předky a projevuje se vděčnost. A protože se v tento čas otevírají brány se všemi, kteří tu s námi byli a již odešli, máme možnost vše ukončit, neboť je-li v našem bytí neodpuštění vůči komukoliv z rodu, dotýká se především našeho srdce a naše větev rodového kmenu nemůže být spojena s kořeny celého rodu a tím i vyživována. Proto se sejdeme v 15 h na zahradě v Třanovicích 63, společně upleteme a stvoříme postavu ze slámy, do ní vložíme na papíru napsáno, co je již třeba, aby z našeho srdce odešlo, neboť vše, co se nám událo, se udát mělo, zapálíme oheň a budem bubnovat, probubnujeme se do jednoty se všemi, otevřeme svá srdce sami sobě, vděčnosti a lásce, která v nás září mocným světlem. Proto je tento rituál určen pro ty, kteří potřebují něco ve svém životě ukončit a otevřít se změně, kteří potřebují odpustit či cokoliv již pustit, aby nám mohlo být trvale pomáháno a bylo nám v přítomném okamžiku fakt DOBŘE, pro ty, kteří chtějí vědomě poděkovat za vše těm, kteří žili a tvořili a dělali nejlépe jak uměli před námi, i když teprve pochopení a odpuštění nás k této pravdě přivedlo či přivádí.

Rituál proběhne na zahradě, proto se dobře oblečte, ale oheň bude velký:)  K dispozici bude teplý bylinný čaj v termoskách. S sebou papír s textem, který má shořet, aby očistný oheň vyčistil, co již nepotřebujeme.

Muzikohrani_Muzikoterapie_Ostrava___nastroje_samansky_buben

Místo: Třanovice 63

Příspěvek: 300,-Kč

Provází

Lucie Czerná – průvodkyně rituálem

Rituály ke mne přišly zcela přirozeně, poprvé v roce 2008, od té doby jich již bylo dosti a stále mne překvapuje, jakými cestami se vyvíjí dále a čemu všemu mě učí, v současnosti nejvíc pokoře a vděčnosti. Svátek spojený s našimi předky, s našim rodem, mám ráda již dlouhé roky a vždy naleznu ještě něco, co je třeba pustit, odpustit, za co je třeba poděkovat, a tak je to i nyní…

Daniel a Michaela Plecháčkovi – Rytmy Země

muzikohrani-muzikoterapie-ostrava-plechackovi-11Podpoříme záměr kruhu živou hudbou. Rytmus je součástí našich životů – našich cest, setkání, cyklů, veškerých změn.. Zvuk bubnů nás napojuje na prastarou moudrost, inspiruje k naslouchání intuice a uvolněnému plynutí. Zažijeme společný rytmus tady a teď. 

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.