Rituál rovnováhy – s Lucií Czernou

20. září 2015  16:00 – 19:00 (konec cca)

Milí putující životem,

muzikohrani-muzikoterapie-ostrava-ritual-pokory-tranovice-150628-04přijměte pozvání na netradiční rituál rovnováhy, spojený s časem podzimní rovnodennosti. V tento čas, kdy polovinou dne je den a polovinou noc, se i naše bytí zrovnovažuje. Je jasné, že se nevychylujeme z rovnováhy záměrně, ale většinou vlivem nějakého nepochopení, nějaké vnitřního programu či skryté bolesti… abychom ji odhalili, budeme za rovnováhou putovat. Sejdeme se v Třanovicích 63 v 16 hodin, propojíme se a v 16.15 vyrazíme asi 4 km do zahrady kamenů (ZDE MAPA ZAHRADY KAMENŮ)

Je zde přes 20 velikých kamenných soch od sochařů od nás, ale i ze světa, např. i z Nového Zélandu. Na sochách je vidět, jak mnoho hodin sochař s kamenem pracoval a komunikoval, tuto houževnatost může kámen předat i nám:)

Muzikohrani_Muzikoterapie_Ostrava___nastroje_samansky_bubenCesta je v tomto případě důležitá, protože naše nohy budou chodit ve vnějším světě a naše srdce bude moci hledat uvnitř. Cestou budeme rozjímat nad podstatou své vlastní nerovnováhy, ať už bude chtít jít kdokoliv sám či si cestou povídat a hrát na šamanský buben či jiný lehce se nosící hudební nástroj. Na místě na nás bude čekat Dany s hudebními nástroji, společně si mezi sochami zahrajeme, a pak si každý najde sochu, která mu dovolí nalézt vlastní vnitřní rovnováhu. Na místě budeme max. hodinu a pak vyrazíme zpět, symbolicky z kopce, otevřeni všem změnám, které k nám přijdou jako inspirace pro nalezení trvalé rovnováhy a tím i radosti z bytí. Kolem 19h (možná malinko později) se vrátíme zpět, vše zakončíme společným propojením a podporou.
S sebou pohodlnou obuv, nápoje a lehkou svačinu. 

Místo: Třanovice 63, poté Zahrada kamenů, poté opět Třanovice 63

Příspěvek: 300,-Kč

Provází

Lucie Czerná – průvodkyně rituálem

Rituály ke mne přišly zcela přirozeně, poprvé v roce 2008, od té doby jich již bylo dosti a stále mne překvapuje, jakými cestami se vyvíjí dále a čemu všemu mě učí, v současnosti nejvíc pokoře a vděčnosti.  Mnoho jich bylo v souvislosti s kameny, a tak zcela intuitivně objevilo se téma na podzimní rovnodennost a kroky naše povedou k mocným kamenům, které hovoří, a tak naslouchejme a ponořme se do rovnováhy celí, abychom byli celiství :-) 

Daniel a Michaela Plecháčkovi – Rytmy Země

muzikohrani-muzikoterapie-ostrava-plechackovi-11Podpoříme záměr kruhu živou hudbou. Rytmus je součástí našich životů – našich cest, setkání, cyklů, veškerých změn.. Zvuk bubnů nás napojuje na prastarou moudrost, inspiruje k naslouchání intuice a uvolněnému plynutí. Zažijeme společný rytmus tady a teď. 

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.