Rituál vděčnosti

17. května 2015  17 – 20 hod (čas rozloučení otevřený, společný oheň)

Tento rituál je vhodný pro lidi, kteří cítí, že se potřebují silně spojit se zemskými energiemi, dotknout se hlíny, pít květové vody, jíst plané byliny, propojit se s kameny a probubnovat se ke spojenectví nejniternějšímu, s naší matkou Zemí…abychom dokázali cítit vděčnost každou buňkou svého těla.

Praktické info:

Místo: Permakulturní zahrada Třanovice 63

Počasí nechme na matce zemi, bude přesně takové, jaké má být, oblečte se tak, aby nám bylo lehce, aby mohly být ruce i nohy od hlíny, abychom byli svobodní…

S sebou: pohodlné oblečení, buben či chřestidla máte-li (na místě budou k vypůjčení bubny djembe a šamanské bubny)

Parkování:

velké parkoviště u obecního úřadu, pak 10 minut pěšky, případně na místě

Příspěvek: 300,-Kč

 

Provází:

Lucie Czerná

Čím více se zemí pracuju, čím více se jí dotýkám, čím více zaměřuji svou pozornost na detail krásy všeho živého v přítomném okamžiku, tím větší vděčnost cítím… a proto i tento rituál, který přichází pro květen tohoto roku… tak, jak se vše mění, nyní děkujme, se stejně naladěnými lidmi, v zahradě s velkou péčí, v niterném kontaktu s naší Matkou. Na této zahradě tyto rituály již provádím několik let, nyní je otevřeno i pro širší okruh lidí.

 

Michaela Plecháčková

Rytmus je součástí našich životů – našich cest, setkání, cyklů, veškerých změn.. Bubnování je cestou k napojení se na prastaré kořeny, k naslouchání intuice a uvolněnému plynutí . Zažijeme společný rytmus tady a teď.

 

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.