Rituál uctění novoluní – nových počátků v nás (pro ženy)

19. dubna 2015  17 – 20 hod.

Jurta, Lesní klub Bezinka, Palkovice

Proč rituál?

Rituály jsou s námi odjakživa, zesilovaly přijímání a prožívání životních změn, ctily se jimi rytmy země i rytmy každé bytosti, která požádala živoucí zemi o pomoc či spojení s ní. Nyní, kdy se naše srdce otvírají, nám mohou pomoci otvírat dosud nepoznané části nás samých…

Vítejte ženy, které jste na cestě. Náš novolunní rituál posílí vaše záměry, podpoříme se navzájem, každá žena přidá další element ženství, aby jsme se staly komplexními. Provedeme prastarý rituál, který nás spojí s naší vnitřní bohyní… za zvuků z nitra plynoucími… s všemi elementy země, v rytmu srdce.

S sebou oblečení ženství, svíčka, oblíbená přírodnina

Doporučuje se před rituálem očista těla.

Od přihlášené ženy prosíme o datum narození, neboť do společného rituálu použijeme i pradávnou numerologii, aby jsme se dozvěděly další přesah rituálu.

 

Provází: Lucie a Michaela

Lucie

Rituály se ženami se zabývám od roku 2008, kdy v mém těle žila se mnou má prvorozená dcera Johanka. Poté ke mně přišly kameny, dolmeny, kamenný kruh. Dcera Jasmínka přinesla poznání o jejich síle, prožila jsem fantastický porod po rituálu u dolmenu a nyní cítím cestu směrem k labyrintům. Znalosti o síle lidské myšlenky, ctění lunárních cyklů, mé hluboké prokořenění se Zemí, věčně hlinité tělo…to mě nyní dovedlo k Míši, ženě, která má vnímání prohloubila skrze zvuk a nyní putuje ke všem ženám, aby se Žena, bohyně, uzdravila a žila život v radosti, tak jak to má být.

Michaela

Provázím ženy cestou rytmu a navazuji na prastarou tradici ženského bubnování. Za zvuku bubnů ve společném rytmu prociťujeme a oživujeme hluboké spojení se svými kořeny, se svou intuicí, se Zemí.

Místo: Lesní klub Bezinka, Palkovice – Osada 886

Příspěvek: 300,-Kč

Max. počet  žen: 15

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.