Obřad s rituálním kakaem – Sensuous chocolate ritual

27. února 18 – 20 hod.

Místo: Muzikohraní, Náměstí Jurije Gagarina 2, Ostrava – Slezská Ostrava MAPA ZDE

ČEKÁ VÁS:

Čokoládové pozvání k Vaší blaženosti hustou skvostnou dávkou obřadního kakaa, jež Vám dá pocítit pulzaci mayských stoletých dovedností práce s rostlinami ve svém těle (více informací o tomto kakaovém obřadu níže)

Živá pulzující hudba s různými podněty toku rytmů a melodií..

Můžete samozřejmě jen sedět či ležet, nasát do sebe kalíšek kakaa a naslouchat rytmům v sobě i vně. Můžete zkoušet a prožívat cokoliv, co opravdu chcete.

Přijďte si užít jedinečnou formu meditace s hutnou dávku CEREMONIÁLNÍ ČOKOLÁDY, což je doslova vědomí rozšiřující obřad, založený na starých mayských tradicích. Rituální kakao je opravdu 100% čokoláda, silná a hořká, které nebyly odebrány ty nejmagičtější a léčivé látky. Tento výsostný Pokrm Bohů nelze vůbec srovnávat s komerčně „zpracovanými“ čokoládami, ochuzenými o vše cenné, co surová kakaová hmota z kvalitních rostlin nabízí. Kakao je v čisté podobě díky svému složení velmi zajímavý učitel a průvodce na cestě kultivace blaženosti, dotekové a emoční citlivosti a meditativní koncentrace.

Potkání Vašeho těla s kakaem v této obřadní a koncentrované podobě, pro Vás bude velkým překvapením a novým objevným potkáním se sebou sama, které mi umožňuje experimentovat se svou přítomností, spontánností a hravostí v novém rozměru. Rozproudí šťavnatost ve Vás samých, okysličí několikanásobně intenzivněji kůži na povrchu celého těla a nabudí emoční srdce způsobem sobě vlastním. Vyzve Vás k uvolnění a laskání doslova každého vjemu zevnitř ven.

Kakaový rituál je praktikován již přes tisíc let původními kmeny Střední Ameriky a kakao je označováno jako „potrava bohů“. Během rituálu pijeme krém ze surové kakaové hmoty, oslazený dle chuti medem a případně s dávkou chilli, skořice aj. koření. Kakao jemně otevírá srdeční čakru a dává nám příležitost vhledu do našich vztahů i osobního života.

Přijďte ochutnat tento lahodný elixír, vyrobit si kalíšek na místě a okořenit ho svou jedinečnou dávkou medu, případně skořice, kardamomu, čisté vanilky či špetkou chilli. Vyzkoušet na sobě účinky obřadního kakaa a povídat si o něm. A v souvislosti s jeho přítomnosti v našem kruhu a v našich tělech třeba i uposlechnout výzvy hrát si, dotýkat se, meditovat, sdílet, být ……

Provází: Vladimíra Šubertová – žena, zaměřená celoživotně na rozvojové techniky blahodárných stavů mysli a těla. Masér, lektor, kouč… www.masernaureky.cz

Živá hudba: Daniel a Michaela Plecháčkovi

Příspěvek: 200,-Kč / rituál včetně jedné obřadní dávky čokolády

Část živé hudby z prosincového čokoládového večera

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.