Kongres inteligentního pohybu

15. – 16. listopadu 2014

Rožnov pod Radhoštěm, hotel Horal a hotel Eroplán

Přijměte pozvání od organizátorky kongresu Terezy Tvarůžkové:

Dovolte mi , abych Vás pozvala na KONGRES INTELIGENTNÍHO POHYBU, jež se koná 14.-15.11. 2014 v Rožnově pod Radhoštěm.

Většina lidí vnímá své tělo jako soustrojí špatně spojených součástek, plné tření, přetížení, táhnoucí se sem a tam, činící samu existenci vyčerpávající, Na tomto kongresu se podíváme na tělo jako na inteligentní, koordinovaný a živý celek, složený z dobře navazujících a správně spojených částí, kde proudí volně dech i energie a vše pulzuje v tom správném rytmu. To je rozdíl mezi chaosem a řádem a také mezi nemocí a zdravím.

Čeká Vás program sestavený z přednášek a hlavně praktických lekcí, na kterých se setkáte s vynikajícími lektory a terapeuty.
Vystoupí: Jitka Nagy, Lenka Oravcová, Jaroslav Zelenka, Vlaďka Šubertová, Rosane Cobra, Barbara Fisherová, Hana Kramolišová, Daniel a Míša Plecháčkovi.
Nahlédnete do: jógové terapie, klasické i dynamické jógy, Rolfingu, Feldenkrais metody, Intuitivní pedagogiky, muzikoterapie, vývojové kineziologie a dalších.

Na kongresu se kromě výborných lektorů a terapeutů budete mít možnost potkat také s Jaroslavem Duškem v rámci večerní besedy pro účastníky kongresu a též panem doc. MUDr. Františkem Vélem, CSc., jenž je významnou osobností v oblasti české rehabilitace. Byl spoluzakladatelem tzv. Pražské školy rehabilitace, kde s Prof. Václavem Vojtou, Prof. Vladimírem Jandou a Prof. Karlem Lewitem udali „myšlenkový směr“, kterým se u nás rehabilitace vyvíjela. Tento myšlenkový základ se stal východiskem pro další významné osobnosti české i světové rehabilitace a fyzioterapie. V současné době stále působí na FTVS UK, kde přednáší kineziologii, tzn. nauku o pohybu. Pan docent Véle je ve svém věku 96 let ve velmi dobré kondici a svým životním elánem, pohledem nejen na vědu, ale i na život, by mohl být a je pro většinu z nás motivací a vzorem.

REZERVACE: info@studioprana.cz

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.