Harmonizační gongy a bubny

17. listopadu 2014 v čase 18:30 – 20:30

Sound&Movement Ceremony danSing with live drummusic and relax in to Being with Gong Bath

Kontakt s rytmem a vibracemi podporuje naši vnitřní silu a intuici. V průběhu večera zazní hudební nástroje archaické: rámové bubny, šamanské bubny, udu, zarb, darbuka, flétny tradiční, orientální, dále alikvotní zpěv a hlasové improvizace.

Koupel ve zvucích gongů je masáží celého těla. Zážitek je jedinečný, nezapomenutelný a slovy nepopsatelný. Gong je starožitný, vibračně velmi silný nástroj – mezi doposud známými nástroji vytváří nejširší možností harmonických léčebných vibrací a Prazvuky Vesmíru. Jeho vibrační ozvěny jsou pociťovány v celém těle.

Vejdeme do Tiché komnaty našich Srdcí, ponoříme se do našeho vnitřního světa a spojíme se s Písní Srdce – obejmou nás uzdravující tóny Gongů a jiných svatých instrumentů – hudebních nástrojů.

„Gong je nástroj, který nám umožňuje odhodit zábrany a uvěřit své intuici. Je kosmickou bránou, kterou můžeme přijímat transformující vibrace Všehomíra. Tóny – zvuky Gongu rezonují s našim fyzickým, emocionálním, mentálním i spirituálním tělem – stimulují 72 tisíc nervových zakončení, odblokují 12 hlavních meridiánových drah ( proudění Chi) , energetizují auru, stimulují jasnoslyšení.
Koupel ve zvucích Gongů povznáší vesmírný aspekt vědomí, vedoucí nás do procítění vše bytí, vše vědění, které přináleží osvíceným“
Mistr Gongu Don Conreaux

Společný prostor je otevřen pohybu, tanci, poslechu, společnému zpěvu, relaxaci,… čemukoli, co je pro vás v danou chvíli příjemné a lákavé..

Příspěvek: 250,-Kč

Provází:

Místo: Muzikohraní, Náměstí Jurije Gagarina 2, Ostrava – Slezská Ostrava MAPA ZDE

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.