Festival Inspirace 2014 (Rožnov p. R.)

11. října 2014

Odkaz na FB událost

Rožnov pod Radhoštěm

Dne 11.10. 2014 se bude v Rožnově p.R. konat FESTIVAL INSPIRACE 2014

Program bude naplněný besedami, přednáškami, workshopy a projekcemi.

Společné téma celého programu je hledání a nalézání trvalého štěstí, vědomí, lásky, svobody, zdraví a smyslu lidské existence.

„Nikdo nikdy nedosáhl velikosti bez dechu božské inspirace“ Cicero

Tento festival by měl nabídnout inspiraci, nebude nikoho přesvědčovat, o správnosti jednotlivých cest, cílem je lidské sdílení a hledání společného nikoliv rozdělujícího. Setkat se návštěvníci budou moci, se zajímavými známými i neznámými osobnostmi z různých oborů, kteří jsou již na Cestě za poznáním a chtějí podat svá svědectví.

Doufáme, že tento festival propojí alespoň na chvíli mnoho lidských duší v pocitu sounáležitosti a odpovědnosti vůči sobě i ostatním. A že si uvědomíme, že zdrojem štěstí jsme jen my sami.

Pořádá: Tereza Winklerová Tvarůžková

***

Workshop RYTMUS V NÁS proběhne v 10:30 v prostoru 3 v rámci Inspirace vtělené – Bytí v pohybu a smyslech

  • hudebně prožitkový program naplněný hrou na africké bubny – djembe
  • provází: Daniel a Michaela Plecháčkovi

Hra na tyto nádherné, tradiční nástroje spočívá v hraní si. Nic, co uděláte, není špatně. Kouzlo bubnů rozehraje vaše ruce a vy po krátké chvíli zjistíte, že jste součástí mystické šamanské hudby. Tvoříte rytmus, o kterém se vám včera ani nesnilo. Sám skrze vás plyne a harmonicky se mísí s hlasy ostatních djembe.

Vydejte se s námi na cestu objevování skrytých rytmů v nás samých. Ve společném bubnovacím kruhu rozezníme bubny djembe a necháme se jimi s důvěrou vést.

Zahoďte ostych, u nás je zbytečný. Jste vítáni a předchozích zkušeností netřeba. Tahle zkušenost je přínosná pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, vyznání a kdoví co ještě….

Bubny na místě k zapůjčení. Kapacita omezena.

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.