Tanec vášně

12. září  2014 v čase 18 – 20 hod. Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO!!!

Provází: Vladimíra Šubertová, živá hudba: manželé Plecháčkovi

Záměrem Tance vášně je prohloubit vášeň a milostný vztah k sobě samému, ke svému tělu, UVOLNIT SE a rozkrývat možnosti svého těla. Probouzet vnitřního tanečníka v sobě, jeho moudrost, tvořivost, vitalitu a radost, ke které se pomocí intelektuálního moudra nelze dostat, ale lze ji zažívat tělem.

Tento tanec je naprosto vhodný pro všechny, jež vlastní tělo.

Je inspirován tradicemi extatického tance, tance se záměrem a intuitivním tancem, používá prvky Labanovy analýzy pohybu a pracuje s technikami, zaměřenými na sebepřijetí, sebelásku, oživení a zároveň i uvolnění, uvědomění si svého těla a pozitivní život uvnitř i vně nás samých.

Střídají se pomalé i živější až divoké fáze, pracujeme s různými záměry i motivy, většinou individuálně a vše se odvíjí od chuti a možností skupiny i každého jednotlivce. Vše je dobrovolné a ponecháno na volbě účastníka.

CELÝ TANEC JE DOPROVÁZEN A PLNĚ PODPOROVÁN ŽIVOU HUDBOU, KTEROU NÁS BUDOU DOPROVÁZET MISTŘI SVÉHO OBORU. Hudba je inspirována tradicí pradávných rytmů. Zazní nejrůznější nástroje z celého světa.

TANEC VÁŠNĚ – podpořit vášeň ke svému tělu, životu, uvolnit se, vyřádit se za podpory živých tepajících rytmů a radostiplného průvodce… určený pro všechny milce těla i duše a nejlépe obého naráz, a zvláště pro netanečníky…

Moc se na Vás těšíme, jak si s Váma protáhneme všechny smysly!!!

Příspěvek: 200,-Kč

Místo: Muzikohraní, Náměstí Jurije Gagarina, Ostrava MAPA ZDE

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.