STEPHAN MICUS a ONDŘEJ SMEYKAL v KATEŘINSKÉ JESKYNI

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO!!!

12. července od 18 hod.

Finále CAVE BEAT 12.7.2014

  • sedmý a zároveň poslední podvečerní koncert v rámci Mezinárodního benefičního festivalu v jeskyních.

Vrcholem letošního ročníku je jedinečné interaktivní vystoupení duetu Stephan Micus (DE) a Ondřej Smeykal (ČR), které se odehraje v největším jeskynním dómu v ČR – Kateřinská jeskyně v Moravském krasu. Koncert bude čistě akustický a bude rozdělen na 2 x 45 minut !!! Kapacita jeskyně 500 návštěvníků.

Stephan Micus – web

Ondřej Smeykal web

Kateřinská jeskyně v Moravském krasu – info a kontakt

Stephan Micus patří od druhé poloviny 70. let 20. století ke světové špičce hudby, která čerpá z různých hudebních kultur celého světa. Jeho práce na poli ambientní, etnickými nástroji inspirované hudby patří k tomu nejlepšímu, co bylo v oblasti meditativní hudby vytvořeno. Rodák z německého Stutgartu, žijící na Mallorce, hudebně působící po celém světě, po letech opět přijal pozvání do České republiky.

Největší jeskynní dóm v ČR v Kateřinské jeskyni přivítá nejen Micusovo hudební mistrovství, ale zároveň nabídne zcela nevšední souhru se zvukem didgeridoo, hraným českým průkopníkem hry na didgeridoo Ondřejem Smeykalem. Akustika jeskyně bude pro oba hudebníky partnerem i výzvou k společné improvizaci. Milovníci akustické meditativní hudby v unikátních prostorách asi tuší, že nabídka zážitku podobného rozsahu i intimity zároveň, se jen tak, nejen v českých luzích a hájích, ale i ve světě, nenabízí…

Více informací a předprodej na www.cave-beat.org (sekce Program a Předprodej).
Přehled všech akcí CAVE BEAT 2014 ke stažení ZDE.
Podporujeme eko-programy pro základní školy: korenyzivota.webnode.cz

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Komentáře jsou uzavřeny.