Sensuous chocolate ritual – obřad s rituálním kakaem a tanec vášně

27. července 2014 16 – 19 hod.

FB info

KDE: Rožnov pod Radhoštěm, fialový sál ve www.fitclubjana.cz

KDY: 27. 7. 2014   ***   16-19hod

CENA: 490,- (pro účastníky jiných akcí BODY AWARE je cena 390,-)

REZERVACE: info@studioprana.cz, tel: 606819531

Přijďte se rozvolnit a propojit sami se sebou při ČOKOLÁDOVÉM TANCI VÁŠNĚ s průvodci Vladimírou Šubertovou, Michaelou a Danielem Plecháčkovými www.muzikohrani.cz

ČEKÁ VÁS:

Čokoládové pozvání k Vaší blaženosti hustou skvostnou dávkou obřadního kakaa, jež Vám dá pocítit pulzaci mayských stoletých dovedností práce s rostlinami ve svém těle (více informací o tomto kakaovém obřadu níže)

Živá pulzující hudba s různými podněty toku rytmů a melodií, jež ve Vás otevírá vášeň a um prožívat a tančit životem se svým tělem

Můžete samozřejmě jen sedět či ležet, nasát do sebe kalíšek kakaa a naslouchat rytmům v sobě i vně. Můžete zkoušet a prožívat cokoliv, co opravdu chcete.

Přijďte si užít jedinečnou formu meditace s hutnou dávku CEREMONIÁLNÍ ČOKOLÁDY, což je doslova vědomí rozšiřující obřad, založený na starých mayských tradicích. Rituální kakao je opravdu 100% čokoláda, silná a hořká, které nebyly odebrány ty nejmagičtější a léčivé látky. Tento výsostný Pokrm Bohů nelze vůbec srovnávat s komerčně „zpracovanými“ čokoládami, ochuzenými o vše cenné, co surová kakaová hmota z kvalitních rostlin nabízí. Kakao je v čisté podobě díky svému složení velmi zajímavý učitel a průvodce na cestě kultivace blaženosti, dotekové a emoční citlivosti a meditativní koncentrace.

Potkání Vašeho těla s kakaem v této obřadní a koncentrované podobě, pro Vás bude velkým překvapením a novým objevným potkáním se sebou sama, které mi umožňuje experimentovat se svou přítomností, spontánností a hravostí v novém rozměru. Rozproudí šťavnatost ve Vás samých, okysličí několikanásobně intenzivněji kůži na povrchu celého těla a nabudí emoční srdce způsobem sobě vlastním. Vyzve Vás k uvolnění a laskání doslova každého vjemu zevnitř ven.

Kakaový rituál je praktikován již přes tisíc let původními kmeny Střední Ameriky a kakao je označováno jako „potrava bohů“. Během rituálu pijeme krém ze surové kakaové hmoty, oslazený dle chuti medem a případně s dávkou chilli, skořice aj. koření. Kakao jemně otevírá srdeční čakru a dává nám příležitost vhledu do našich vztahů i osobního života.

Přijďte ochutnat tento lahodný elixír, vyrobit si kalíšek na místě a okořenit ho svou jedinečnou dávkou medu, případně skořice, kardamomu, čisté vanilky či špetkou chilli. Vyzkoušet na sobě účinky obřadního kakaa a povídat si o něm. A v souvislosti s jeho přítomnosti v našem kruhu a v našich tělech třeba i uposlechnout výzvy hrát si, dotýkat se, meditovat, sdílet, být ……

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.