Čokoládový rituál

25. června 17:30 – 19:30

ČOKOLÁDOVÝ RITUÁL s hutným obřadním kakaem

Přijďte si užít jedinečnou formu meditace s hutnou dávku CEREMONIÁLNÍ ČOKOLÁDY, což je doslova vědomí rozšiřující obřad, založený na starých mayských tradicích. Rituální kakao je opravdu 100% čokoláda, silná a hořká, které nebyly odebrány ty nejmagičtější a léčivé látky. Tento výsostný Pokrm Bohů nelze vůbec srovnávat s komerčně „zpracovanými“ čokoládami, ochuzenými o vše cenné, co surová kakaová hmota z kvalitních rostlin nabízí. Kakao je v čisté podobě díky svému složení velmi zajímavý učitel a průvodce na cestě kultivace blaženosti, dotekové a emoční citlivosti a meditativní koncentrace.

Potkání mého těla s ním v této obřadní a koncentrované podobě bylo pro mne velkým překvapení a vždy je novým objevným potkáním se sebou sama, které mi umožňuje experimentovat se svou přítomností , spontánností a hravostí v novém rozměru. Rozproudí šťavnatost ve Vás samých, okysličí několikanásobně intenzivněji kůži na povrchu celého těla a nabudí emoční srdce způsobem sobě vlastním. Vyzve Vás k uvolnění a laskání doslova každého vjemu zevnitř ven.

Přijďte se mnou ochutnat tento lahodný elixír, vyrobit si kalíšek na místě a okořenit ho svou jedinečnou dávkou medu, případně skořice, kardamonu, čisté vanilky či špetkou chilli. Vyzkoušet na sobě účinky obřadního kakaa a povídat si o něm. A v souvislosti s jeho přítomnosti v našem kruhu a v našich tělech třeba i uposlechnout výzvy hrát si, dotýkat se, meditovat, sdílet, být….

Rituálním kakaovým ceremoniím se teď vášnivě a v úžasu věnuji a bude k zažívání možná opakovaně a opakovaně a opakovaně s různými kulisami…

Provází: VladiMira Šubertová

Příspěvek: 200,-Kč / rituál včetně jedné obřadní dávky čokolády

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.