Hudebně – taneční program se skupinou Rytmy Země ve Fulneku

2. listopadu 2013  od 18 hod.

Fulnek kostel sv. Josefa

Hudebně – taneční program se skupinou Rytmy Země ve Fulneka v rámci „dušičkového“ setkání, které pořádá Gabriela Dušková.

Zatančíme si v kostele. Skrze spontánní tanec. „Rytmy Země“ nás povedou – k otevření se. V té chvíli můžeme jen „být“, poslouchat zvuk, vnímat rytmus a pak pohybem vyjádřit „tanec života samého“. Je to léčivé. Část naší duše si přeje tančit stále. A tak budeme mít příležitost, v nádherných prostorách odsvěceného kostela sv. Josefa, zatančit své duši, Zemi, Vesmíru, všem svým předkům. Radost a vědomí prostoupí celou rodovou linii. Možná tím dokážeme přepsat naši rodovou historii.

Celý program začíná ve 14 hod. – bližší informace zde (QIGONG, herecké vystoupení, obřad, hudebně – taneční program)

Organizačně – celý program (od 14 hod.)
Cena – dospělí 277,-Kč, pro děti 177,-Kč (malé dětičky neplatí nic, a to do věku 6 let)

Závazné objednávky zasílejte na – gabisoul77@gmail.com (do zprávy uveďte celé jméno a emailovou adresu všech přihlašovaných, pokud přihlašujete děti, tak jejich věk a napište nám prosím i oslovení, na které jsou od rodičů zvyklé)

Ohledně úhrady – přibližně 2 týdny před začátkem akce pošlu informace k úhradě zálohy, stejně jako podrobnosti k navigaci.

S sebou – pohodlné oblečení a obuv na cvičení, deku, teplejší oblečení na meditaci. Z Rytmů Země vzkazují – tričko na převlečení a střevíčky na přezutí, až ty první protančíte :-)

informace/zdroj :
http://www.melchizedek.cz/

Odkaz na akci

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.