Rytmy Země – koncert (Uherský Ostroh)

10. března 2012  18 hod.

Uherský Ostroh, koncertní sál na zámku

V sobotu 10. března si připomeneme Den Tibetu, a proto pro tuto příležitost připravil odbor kultury pořady pro dospělé i děti. Dětem je věnován prožitkový program “Muzikohraní“.

Večer od 18.00 hod. si v koncertním sále na zámku na Tibet mohou zavzpomínat dospělí. Koncert hudební skupiny Rytmy Země nás přenese nejen do Tibetu, ale v duchu společně s jejich emotivní hudbou zavítáme do různých koutů světa.

Rytmy Země jsou kapelou z Ostravy hrající world music převážně improvizačně.

Ve vzájemné interakci mezi nástroji a hudebníky je umocněn moment přítomného okamžiku, zformován do zvukového proudu a nabídnut posluchačům – od meditativních poloh relaxační hudby až po zemité transovní rytmy.

Zazní nástroje z různých koutů světa: bubny zarb, bendir, udu, djembe, šamanský, příčná flétna, dvojačka, siyotanka, shakuhachi, didgeridoo, brumle, fujara, koncovka a zpěv intuitivní, harmonický, hrdelní a alikvotní. To vše v různých rytmech – Rytmech Země…

Členové kapely Daniel Plecháček, Michaela Plecháčková, Pavel Vank, Sandra Schwarzová si pro nás na sobotní večer připravují nezvyklý zážitek.

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.