Porodní rituál (Radka Ivanská) – pro těhotné i netěhotné ženy

pro těhotné i netěhotné ženy

9. listopadu 2011  18 – 21 hod.

Zveme všechny těhotné i netěhotné ženy na setkání, na kterém bude hlavním tématem těhotenství, porod a miminko.

Budeme se dělit o zkušenosti s početím, předcházením problémům v těhotenství, péči dul a porodních asistentek, porodnicím apod.

Uvolníme tělo příjemným harmonizačním cvičením, které uvolňuje oblast pánve a je vhodné jak v období těhotenství, před porodem, ale i v době, kdy chceme otěhotnět.

Hlavním bodem programu bude porodní rituál, během kterého se připravíme na porod. Společnou magií si nabijeme předmět, ze kterého budeme moci čerpat sílu. Odstraníme bloky a strachy z porodu. Nacvičíme spojení s miminkem, abychom mohli v době porodní postupovat společně.

Najdeme prostor i pro příjemnou relaxaci a vizualizaci.

 

Setkání je vhodné i pro ženy, které se na těhotenství připravují. Těhotenství je „nakažlivé“ a výše uvedené techniky napomohou uvolnění, naladění se na novou roli, spojení s duší dítěte, které má přijít.

Rituál může být přizpůsoben i ženám, které v době konání budou mít termín porodu a budou chtít povzbudit miminko k příchodu na svět.

S sebou (není nutné, ale vítané): pohodlné oblečení, talisman na nabití (vhodný je kámen, ale i jiný předmět, který nám v minulosti přinášel štěstí u zkoušek apod.), pamlsky pro zpříjemnění atmosféry

Provází: Radka Ivanská

Ostrava

Příspěvek: 150,-Kč

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.