Od ticha ke zvuku (Ridina Ahmedová) – hlasová dílna

10. září 2011  10 – 17:30

Hlasová dílna pro veřejnost

letáček v jpg

odkaz na facebook

Zpívání je v dnešní společnosti považováno za něco, co přísluší jen těm, kteří to takzvaně „umí“ – díky tomu se ti ostatní, kterých je podle běžného vnímání většina, mnohdy osmělují zpívat nanejvýš v koupelně, o samotě v autě nebo se svými dětmi. Práce s hlasem je přitom přirozeným, uvolňujícím a radostným zážitkem.

Dílna vytváří prostor pro uvolnění se a pro zážitek z hudby, která vzniká i z jednoduchých cvičení a zadání, která zvládne každý. Je otevřena všem bez ohledu na míru zkušeností, vítáni jsou ti, co se považují za pěvecké začátečníky. 

Pozvolným posouváním se od ticha, dýchání přes poslouchání svého hlasu, hry a cvičení účastníci často dojdou k vlastnímu překvapení až ke zpívání jako přirozenému pokračování společné práce. V druhé části dílny spolu zpívají vícehlasé skladby, podle složení skupiny jednodušší nebo složitější.

Zkušenost se zpíváním a sdílením hudby, kterou spoluvytváříme, je velmi silná a krásná.

Ridina Ahmedová se zabývá zpěvem a prací s hlasem. Vedle sólové koncertní činnosti ji zajímá také hlas jako prostředek, kterým můžeme sami sebe poznávat a obohacovat.

Termín: 10. září 2011, 10 – 17:30 (s pauzou na oběd)

Místo: Pranava Joga centrum, Ostrava – Mar. Hory, 28.října 858/257

Cena: 950,-Kč (ZTP, MD, RD – 900,-Kč)

Místo na dílnu je rezervováno až po úhradě kurzovného nebo zálohy 600,-Kč na účet Muzikohraní, o. s., číslo účtu: 43-6509920237/0100, variabilní symbol: 110910, zpráva pro příjemce: Vaše příjmení.

Organizuje: Muzikohraní, o. s., Ostrava

Kontakt – lektorka:

V případě, že máte dotazy přímo na lektorku (před nebo i po dílně), obraťte se, prosím na Ridinu Ahmedovou na mail ridina@hlasem.cz.

Kontakt – organizace:

info@muzikohrani.cz, tel.: 737 805 593  – Michaela Plecháčková

PŘIHLÁŠKA

  1. (požadováno)
  2. (je potřeba zadat platný email)
Opište prosím text na obrázku. Děkujeme!
  1. CAPTCHA
 

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.