Otevřená večerní lekce “Tvořit tanec – tvořit život”

Otevřená večerní lekce tance v 5 rytmech – nazvaná Tvořit tanec – tvořit život – je úvodem pro víkend rozvíjející tvořivost v tanci, ale i dalších oblastech života, včetně toho běžného dennodenního. Je určena nejen účastníkům této dílny pro roztancování, ale také všem dalším zkušeným i začínajícím tanečníkům. Je zároveň otevřena novým zájemcům, kteří chtějí skutečně poznat tanec v 5 rytmech, protože dosud o něm jen slyšeli či četli. Máte právě příležitost vyzkoušet ho na vlastní kůži, resp. na vlastním těle – jiná cesta, jak ho skutečně poznat, totiž neexistuje.

Přijďte si po svém zatancovat na hudbu různých rytmů, která vás jemně povede od pomalého k intenzivnějšímu pohybu a zpět do klidu. Tomuto nárůstu a následnému poklesu intenzity pohybu říkáme vlna a během ní se setkáte s 5 rytmy: plynutím, staccatem, chaosem, lyrikou a klidem, které na sebe plynule navazují a pro něž budete moci najít naprosto sami svůj autentický pohybový výraz.

Pohyb má sílu přetvářet a měnit – nevadí, přijdete-li unavení, možná objevíte své nevyužívané zdroje energie, přijďte, i když se cítíte smutní, skleslí, podráždění – dejte své emoce do pohybu a jen sledujte, co se bude dít. Stejně tak jsou vítány usměvavé tváře, vy všichni bez ohledu na věk, váhu, taneční zkušenosti a názory, kteří rádi tancujete či byste rádi tancovali. Tanec vás rozohní nebo uvolní, přinese úsměv či slzy – dá příležitost naslouchat moudrosti těla, lásce v srdci, jemnosti duše či síle ducha.

Tanec vám může přinést nezapomenutelný požitek a stejně tak nový prožitek sebe sama.
Nehledejte důvody proč přijít či nepřijít, jen prostě vstupte a zkuste to…..

Jste srdečně zváni a vítáni.

Provází: Raduca Vojáčková

Informace k platbě, místě konání, atd najdete zde

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.