Zvuková masáž tibetskými mísami

Tibetan Bowl Sound Massage

Tibetské mísy jsou nástroje s dlouhou tradicí. Využívají se ke zvukové masáži díky svým jemným vibracím, které působí na tělesné, duševní a energetické rovině. Zvuková masáž funguje jako energetická podpora, která napomáhá posílení vnitřní rovnováhy a harmonie. Vibrace zpívajících tibetských misek mají vliv na naši vnitřní rezonanci, která úzce souvisí se schopností přirozeně souznít také s rezonancí vnější. Zvuková masáž má pozitivní vliv na posílení vnitřní síly a inspirace a vede nás k naslouchání intuice.

Níže další informace, foto, video.

Zvuková masáž se provádí vleže, kdy se tibetské mísy využívají v blízké vzdálenosti od těla a také se přímo pokládají na různé části těla (v oblečení).

Celková doba: 45 / 60 min.

Cena: 500,-Kč / 600,-Kč

Nabízíme dárkové poukazy.

Daniel Plecháček, tel.:   608 765 089 – objednání

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

Působení zvuku a vibrací při zvukové masáži

Vnitřní nerovnováha může způsobovat onemocnění či psychickou nepohodu.  Buňky v těle reagují na vibraci, která vychází z tibetských mís. Tyto přirozené vibrace pomáhají k harmonizování a opětovnému navrácení do rovnováhy.

Zvukovou masáží je možné posílit samoléčebné procesy v těle. Vibrace a zvuk působí souběžně, celostně. Masáž má relaxační účinky a podporuje uvolnění a odbourání stresu.

V oblasti zdravotní má zvuková masáž pozitivní vliv na upravení krevního tlaku, prokrvení, uvolnění svalstva, snížení bolestí, zklidnění, atd.

Masáž nemá věková omezení, ani zdravotní kontraindikace. Je vhodná také pro těhotné ženy.

Tibetské mísy jsou vyrobeny ze sedmi kovů. Používáme mísy různých velikostí, každá má jiný zvuk a jinou škálu alikvotních tónů a vibrací.

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.