Bubnování pro ženy

KURZY A WORKSHOPY BUBNOVÁNÍ

od září 2010 opět připravujeme:

Ženský kruh na téma Bubnem k sobě

Bubnování pro ženy, které by si rády zahrály na buben djembe v kruhu ryze ženském. Bubny jsou k dispozici na půjčení. Naučíme se základní údery, jednoduchý rytmus, spontánně si společně zabubnujeme, zasouzníme… Kruh bude probíhat v komorním počtu (tj. max. 8 žen).

Bubnování je skvělou cestou k seberealizaci, odbourání stresu a k zharmonizování těla. Díky skupinové práci s rytmem dochází k vzájemnému naladění se a propojení.

Bubnování o krok dále v ženském kruhu

Bubnování pro ženy, které již s bubnováním mají zkušenost. Navazuje na setkávání “Bubnem k sobě”. Obsah: technika hry, složitější rytmy, společná i individuální hra, sólová a doprovodná hra, využití i jiných bubnů, perkusivních nástrojů, atd. Součástí je příprava programu ženské bubnovací skupiny.

Ženský kruh – Léčivá síla bubnu
Práce s šamanským bubnem v ženském kruhu

Budeme se věnovat společné hře a také možnostem využití v oblasti působení tohoto bubnu (zvuková harmonizace), práci s hlasem (sound igloo – zvukové iglú), aj. Předchozí zkušenosti nejsou nutné. Několik bubnů je k zapůjčení. Kruh bude probíhat v komorním počtu (tj. max. 8 žen).

Provází: Michaela Plecháčková

Termíny najdete v rubrice Aktuálně

Zatím žadný komentář

Napiš komentář

You must be logged in to post a comment.